Sporla LÖSEV’e destek

Ünlü sanatçı Hülya Avşar ile gazeteci-yazar Can Dündar, Özel LÖSEV İlköğretim Okulu’nun tenisçi öğrencileriyle buluştu. Avşar, “Biz buraya çocuklarımıza moral vermeye geldik ancak gördük ki onlar bize büyük moral oldu” dedi.
Angora Evleri’nde bulunan Özel LÖSEV ilköğretim Okulu, öğrencilerini ünlülerle buluşturdu.Yıl boyunca beden eğitimi dersleri kapsamında Atmaca Tenis Akademisi Tenis Akademisi antrenörlerinden ücretsiz tenis eğitimi alan öğrenciler, tenisteki başarılarından dolayı ödüllendirildi.

Minik öğrenciler, ödüllerini gazeteci yazar Can Dündar ve ünlü isim Hülya Av-şar’dan aldı. Dündar törene eşi Dilek Hanım ile katılırken, Avşar’a da uzun süredir birlikte olduğu Saadettin Saran eşlik etti. LÖSEV Başkanı Üstün Ezer’in de katıldığı tören okulun gösteri salonunda öğrencilerin folklor dansı eşliğinde başladı.

MİNİKLERLE İZLEDİLER

Avşar ve Saran ikilisi, miniklerin gösterisini dizlerine aldıkları öğrencilerle birlikte izledi. Onlarla alkışlayıp onlarla eğlenen çiftin ve çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Türkiye Tenis Federasyonu Asbaşkanı Cengiz Durmuş’un ve Ankara’daki diğer tenis kulüplerinin de yönetim kurulu üyelerinin katıldığı tören, birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Öğrencilere eğitim veren Atmaca Tenis Akademisi öğretmenleri, sosyal sorumluluklarım yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.