Hülya Avşar ile Can Dündar Okulumuzda Konuk Oldular

Atmaca Tenis Akademisi ile birlikte okulumuzda düzenlediğimiz etkinliğimizin konukları Hülya AVŞAR ile Can DÜNDAR oldu.

Lösemili Çocuklar Okulumuzun açılışından bu yana Atmaca Tenis Akademisi'nin tüm öğrencilerimize ders vermesi ve kurulan olumlu iletişim nedeniyle kendilerine özel bir etkinlikle teşekkür etmek istedik. Çocuklarımızın koro şarkıları, LÖSEV Anadolu Ateşi Halk dansları izleyenlerden alkış aldı.

Atmaca Tenis Akademisi tarafından davet edilen Hülya AVŞAR, Can - Dilek DÜNDAR, Türkiye Tenis Federasyonu As Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, LÖSEV'in Gönül Dostları, Milli Tenisçiler, Tenis Akademisi Yönetim Kurulu Üyeleri, Antrenörler, LÖSEV Başkanı ve Yöneticileri'nin katılımı ile gerçekleşen etkinliğimiz basın mensuplarınca ilgiyle izlendi.

Tören sonunda öğrencilerimizle mini bir tenis maçı yapan Hülya AVŞAR ve Can DÜNDAR konuşmalarında "Bundan böyle her zaman LÖSEV'in yanında olacağız. Moral vermeye gelmiştik, moral bulduk" dediler. Atmaca Tenis Akademisi tarafından tüm öğrencilerimize sertifika verildi. Ayrıca her öğrencimize Atmaca Tenis Akademisi Yetkilileri, Olgarlar Grup, Sayer Şirketler Grubu ve İMGE Kitabevi sponsorluğunda çeşitli armağanlar verildi.

Teşekkürler Ankara Tenis Akademisi yetkilileri.
Teşekkürler antrenörlerimiz.
Teşekkürler LÖSEV gönüllülerimiz.